Başak Burcu Kadını Burç Uyumu

Başak burcu kadını ve koç erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve Koç burcu erkeği birbirlerini anlama konusunda zorluklar çekecektir. Bu durum biraz Koç erkeğinden, biraz da Başak burcu kadınından kaynaklanır. Birlikte olmak için, kısa sürede mutlu olmak için gerekli olan uyumu yakalayabilirler ancak bu durum fazla uzun sürmez. Birlikte uzun vadede mutlu olma ihtimalleri oldukça düşüktür.

Başak burcu kadını ve boğa erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve Boğa burcu erkeğinin birbirlerine uyum göstermesi ve ilişkilerinde mutlu olması, fiziksel ilişkilerinde ne kadar uyumlu olduğuna bağlıdır. Diğer seçeneklerde pek uyumlu görünmeseler de, fiziksel ilişkilerinde ne kadar iyi paylaşımda olurlarsa o kadar mutlu olurlar. Gerekli olan uyumu yakaladıklarında uzun süreli birliktelik yaşayabilirler. Ancak şu kesindir ki, bu iki burç birbirine daima sadık kalacaktır.

Başak burcu kadını ve ikizler erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve İkizler burcu erkeği birbirine uyum sağlamakta zorlanır. Bu ilişki uzun vadeli olmayacak ve sürekli tartışmalar yaşanacaktır. Bakış açıları ve düşünce yapıları ile uyum içerisinde olabilirler ancak bu durum uzun vadede anlaşılmaz bir hal alacaktır. Sevgili olarak iyi vakit geçirebilirler ancak bir sonraki adımda mutlu olma ihtimalleri çok ama çok düşüktür.

Başak burcu kadını ve yengeç erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve Yengeç burcu erkeğinin ilişkisinde daima utangaçlık ve çekingenlik ön planda olacaktır. Bu çiftin birlikteliğinden heyecan ve eğlence beklemek oldukça yanlış olacaktır. Aşkları tutkulu olmayacak, sıradan bir beraberlik olacaktır. Mutlu olmak ve birlikte kalıcı bir ilişkiye adım atmak istiyorlarsa, çok ama çok çaba sarf etmeleri gerekir.

Başak burcu kadını ve aslan erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve Aslan burcu erkeğinin birlikteliğinde mutluluk bulmak oldukça zordur. Aşk hayatlarında, birlikte uzun süre ilişki içerisinde olmak için gerekli olan uyumu yakalayamazlar. Başak kadınının aşırı eleştirisel yaklaşımı belli bir süre sonra Aslan burcu erkeği için katlanılmaz bir hal alacaktır. Bu ikilinin aşkta mutlu olma ihtimalleri oldukça düşüktür.

Başak burcu kadını ve başak erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve erkeği burçlarının aynı olmasından dolayı ortak özellikler taşır. Bu sayede birlikte mutlu olmak için gerekli olan uyumu yakalayabilirler. Aşk hayatlarının gerçekten heyecan verici olacağını söylemek gerekir. Aralarındaki aşk büyük olabilir ve birbirlerine son derece bağlanabilirler. Ancak uzun vadede tartışmalar ve sıkıntıların ortaya çıkması olası bir durumdur. Çok mutlu olacaklarına şüphe yoktur. Biraz çaba ile her şey yolunda gidebilir.

Başak burcu kadını ve terazi erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve Terazi burcu erkeğinin birlikteliğinden heyecan ve eğlence beklemek biraz mantık dışı olacaktır. Bu ikilinin birlikteliği oldukça monoton bir şekilde devam eder. Sevgili oldukları süre boyunca sıkıntılar ortaya çıkmaz ancak evlilik kararı aldıklarında bu durum değişebilir. Muhtemelen iki burcun insanı da bu duruma tahammül edemeyecektir.

Başak burcu kadını ve akrep erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve Akrep burcu erkeğinin birlikteliği oldukça güzel ve eğlenceli geçebilir. Birbirlerine tutku ile bağlanabilirler ancak şunu belirtmek gerekir, bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Uzun sürede tartışmalar ve mutsuzluk ön planda olacaktır. Aslında bu durum biraz da Akrep burcu erkeğinden kaynaklanır. Çok çaba isteyen bir birliktelik olacaktır.

Başak burcu kadını ve yay erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve Yay burcu erkeği birbirine uyum sağlayabilir. Aralarındaki aşk iki tarafı da memnun edebilir. Birlikte çok mutlu olabilirler. Uyum sorunu yaşama ihtimalleri oldukça düşüktür. Aşk hayatları son derece heyecanlı ve eğlenceli olacaktır. Sevgili olarak da, evli olarak da mutsuz olma ihtimalleri oldukça düşüktür.

Başak burcu kadını ve oğlak erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği birbirlerine istekleri konusunda rahatlıkla cevap verebilecek özellikleri taşırlar. Başak burcu kadını daima Oğlak burcu erkeğine sadık kalacaktır. Aynı şekilde aşık olduğu sürecede Oğlak erkeği. Bu ikilinin birlikte mutlu ve huzurlu olması olasıdır. Genel anlamda birlikteliklerinin gerçekten güzel olacağını söylemek gerekir.

Başak burcu kadını ve kova erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve Kova burcu erkeği birbirlerine uyum sağlayabilir ve güzel bir aşk yaşantısına sahip olabilirler. Ancak bu durum fiziksel ilişkilerinde sorun yaşamaları halinde tersine dönebilir. Bu konuda sorun yaşamazlarsa, birlikteliklerinin uzun süreli olma ihtimali çok yüksektir. Ancak bu ilişki, iki taraftan da fedakarlık isteyecektir.

Başak burcu kadını ve balık erkeği aşk uyumu

Başak burcu kadını ve Balık burcu erkeği uyumlu bir birlikteliğe sahip olabilir. Başak burcu kadını mantıksal davranışlarda bulunur, Balık erkeği ise genelde duygusaldır. Bu anlamda dengeyi kurmayı başarırlarsa mutlu olmayı da başarırlar. Birlikte oldukları süre boyunca, fiziksel ilişkilerinde de uyumu sağlayabilirler. Güzel ve tatmin edici birliktelik olacaktır.

Başak burcu kadını burç uyumu. Başak burcu kadının diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.