Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Başak burcu erkeği fiziksel olarak dikkat çekici bir yüze sahiptir. Başak burcu erkeği vücudunda en çok saçlarına önem verir. Burnu ve çenesi kesin hatlara sahiptir. Gözleri parlak ve dikkat çekicidir. Küçük ağızlı olduklarını belirtmek gerekir. Başak burcu erkeği yürürken oldukça karizmatik durur. Kolları ve bacakları zarif duruşuna adeta destekler biçimdedir. Başak burcu erkeği kıyafet konusunda genelde yardım almayı tercih eder. Renk konusunda kötü renkleri tercih ettiğini söylemek gerekir. Denizci mavisi, Başak burcu erkeğine çok yakışır.

Başak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Başak Burcu Erkeği: Başak burcu erkeği oldukça inatçı bir kişiliğe sahiptir. Dediği dedik bir tiptir. Kararlarından ve düşüncelerinden döndürmek oldukça zordur. Bir konuda, bir düşünceye inanıyorsa kimseyi dinlemez ve bu konuda tartışma içerisine girebilirler. Fazla detaycı bir yapıya sahiptir. Her konuyu en ince ayrıntısına, detayına kadar incelerler. Aslında bu nedenle görmesi gereken asıl meseleden uzaklaşabilirler.

Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeği son derece akıllıdır ve pratik düşünce yapısı ile öne çıkan bir karaktere sahiptir. Her hangi bir durumda kolayca çözümler üretebilirler. Hızlı düşünce yapısından dolayı, insanlar onun hazır cevap olduğunu düşünebilir. Doğrusunu söylemek gerekirse, tüm burçlar arasında Başak burcu erkeği kadar hızlı düşünce yapısına sahip başka bir burç yoktur.

Başak burcu denildiğinde aslında ilk akla gelen temizlik ve titizliktir. Hâl böyle olunca Başak burcu erkeği de son derece titiz bir kişiliğe sahiptir. Bulundukları ortamın, hayatının ve yaptıklarının her zaman düzen içerisinde olmasından yanadır. Son derece titiz olması insanları zaman zaman rahatsız eden bir durumdur. Kıyafetinin tozlanması bile o günü sinirli geçirmesi için yeterli bir sebeptir.

Başak burcu erkeğinin daima sevecen ve hoş bir mizacı vardır. Bu nedenle insanlar tarafından en sevilen ve aranılan erkek tipidir. Dostları her ortamda onunla birlikte olmak, onunla zaman geçirmek ister. İnsanları eğlendirmesini ve keyiflendirmesini iyi bilirler. Kim, Başak burcu erkeğinin bu kadar sevilmesine şaşırabilir ki?

Başak burcu erkeğini sevmeyen insan aslında oldukça azdır. İnsanlarla zaman zaman tartışmalara girebilirler. Bunun nedeni inatçılığının yanında aşırı derecede eleştirici olmasıdır. Gözüne hoş gelmeyen, yanlış bildiği her şeyi aşırı derecede eleştirebilir. Bunu yaparken de düşüncesizce konuşup, karşısındaki insanı kırabilir ve farkına da varmaz.

Başak burcu erkeği daima hırslı ve çalışkan bir karaktere sahiptir. Pes etmek nedir bilmez. Her zaman ulaşmak istediği noktaya, sahip olmak istediklerine sahip olur. Kaydetmeyi kabullenmezler. Bu konuda uzun tartışmalar genelde Başak burcu erkeğinden kaynaklanır. İnsanların açıklama yapmasını dahi dinlemezler. Kendi bildiklerini doğru kabul ederler.

Başak Burcu Erkeği her zaman neşelidir. Enerjileri daima üst düzeyde, eğlenceli bir erkektir. Morali kolay kolay bozulmaz. Başak burcu erkeği daima başarıdan hoşlanır. Aslında bu durum onlar için hayatının olmazsa olmazları arasında yer alır. Disiplinsiz davranışlarda bulunmaktan ve bulunanlardan nefret ederler. Her şeyin bir düzen içerisinde olmasından yanadır.

Başak burcu erkeği keskin zekasına rağmen, atılgan bir yapıya sahip değildir. Olayları gözlemlemeyi tercih eder. Ancak daima tetikte bekler. Kaşları genelde hafif çatık bir şekilde olduğu için, dışarıdan bakıldığında daima bir şeyleri çözmek için uğraşıyor gibi görünürler. Aslında her şey göründüğü gibidir. Kafalarında daima bir sorunu çözmeye yoğunlaşırlar. Tüm burçlar arasında en tasalı burç, Başak burcudur. Bu özellik doğal olarak burcun erkeğine de yansımıştır.

Başak burcu erkeği özgürlüğünü sever. İnsanlar tarafından kısıtlanmak en korktuğu şeydir. Ancak kimi zaman ayak uydurmasını bilir. Hayatını dolu, dolu yaşamak ister. Genç yaşlarda fazla sosyal olmasa da, özellikle ergenlik çağından sonra oldukça entelektüel ve sosyal bir erkek olurlar. Çevresi arkadaşları ile çevrilidir. Romantizmden fazla hoşlanmaz ve duygusal olduklarını söylemek zordur.

Başak burcu erkeği ailesine daima değer verir. Onlar için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Aile büyüklerinin ne kadar önemli ve saygıyı hak ettiğini iyi bilir. Davranışlarını ona göre ayarlar. Aslında hem annesi, hem de babası ile zaman zaman bir arkadaş gibi davranabilir. Ancak hiçbir zaman saygıda kusur etmezler. Çok kızgın olduklarında zaman zaman bu durum terse dönebilir.

Başak Burcu Erkeği Aşk

Başak Burcu Erkeği Aşk

Başak burcu erkeği aşk hayatında biraz ürkek tavırlar sergiler. Aşık olmaktan korkan bir yapıları vardır. Bir kadına yaklaşma konusunda çekingen davranışlar sergiler. Ancak buna rağmen hareketli bir ilişki hayatı vardır. Utangaçlığını belirli bir zaman sonra ortadan kaldırır. Kendisinden beklenmedik davranışlar sergileyebilir. Başak burcu erkeğinin flört konusunda usta olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Başak burcu erkeği aşık olduğunda partnerine sadık ve içten bağlılık gösterir. Olduğu gibi davranması, kadınları etkilemesinde en büyük yardımcılarıdır. Başak burcu erkeğinin aşk hayatında romantik olduğunu söylersek yanılmış oluruz. Duygusallıktan uzak bir erkektir. Romantizm ona göre değildir. Ciddi bir birlikteliğe başlamadan önce çok düşünür ve sonunda evet derse sonsuza kadar sadık kalabilirler.

Başak burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Başak burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; en dikkat çeken özelliği titiz olması ve yardımsever olmasıdır. Her zaman kibar davranışlar sergiler, etkili bir karaktere sahiptir ve güvenilirdir. Mantıklı hareket eder ve sevecen bir kişiliğe sahiptir. Her olayı inceler ve son derece dürüsttür. Son derece düzenli ve dakiktir.

Başak burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Başak burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; fazla detaycı olması en göze batan özelliğidir. Her zaman endişelidir ve sivri dillidir. Karamsar görüşe sahiptir. Fazla mantıklı olması olumsuz özellik olarak göze çarpar. Kimi zaman aşırı sinirli olabilir ve gergin olabilir. Önemsiz konular üzerinde yoğun zaman harcaması olumsuz özelliklerinden bir tanesidir.

Burçlarla uyumu

Başak burcu erkeği, Boğa burcu kadınıyla uzun süreli, güven içerisinde, uyumlu ve aşk ağırlıklı birliktelik kurabilir. Macera dolu, eğlencenin hakim olduğu ve hayatlarını renklendirecek bir ilişki arıyorlarsa, Yay burcu kadınını tercih etmeliler. Yengeç burcu kadınıyla fiziksel ilişkilerinde uyumu yakalayabilir.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Başak burcu erkeği cana yakın, kendisine uyum sağlayan, geleneklerine aşırı derecede bağlı olmayan ve değişime açık olan kadınlardan hoşlanır. Karşısındaki kadın kendisine ayak uydurmasını bilir ve isteklerine karşı kayıtsız kalmazsa, Başak burcu erkeğinin ondan hoşlanmaması söz konusu bile olamaz. Biraz da olsa hakimiyeti altına aldığı kadından hoşlanır.

Nasıl etkilenir?

Başak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Başak burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız duygusal yaklaşımlarda bulunmaktan kaçının. Çünkü Başak burcu erkeği aşık olmaktan, kendisini paylaşmaktan korkar. Ona öncelikle bir arkadaş gibi yaklaşmalısınız. Temiz olmalı ve uyumlu olmalısınız. Düzene çok önem verir, bu nedenle her zaman düzenli olmaya ve şık görünmeye dikkat edin. Tüm bunları uyguladığınız sürece onu etkileyebilir ve sevgisini kazanabilirsiniz. Sizi yersiz yere eleştiriyorsa, bunu başardınız demektir.

Nelerden hoşlanır?

Başak burcu erkeği son derece düzenli ve planlı yaşamaktan, özellikle sağlık konularında araştırma yapmaktan ve eğlence hayatından hoşlanır. Antika eşyalara karşı ilgileri çok fazladır ve bu tarz eşyalara sahip olmaktan hoşlanır.

Hediye seçimi

Başak burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ve zenginseniz ona bir dizüstü bilgisayar hediye edebilirsiniz. Bu sayede her alanda çalışmasını sürdürebilirler. Okumayı seven Başak burcu erkeğine kitap, okuma lambası veya okuma masası alabilirsiniz. Sağlık konusunda dikkatli olan Başak burcu erkeğine bir spor salonundan aylık üyelik de hediye edebilirsiniz.

Başak burcu erkeği. Başak burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.