Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Başak burcu kadını fiziksel olarak gerçekten çekici bir görünüme sahiptir. Orta boylu kadınlardır. En dikkat çekici olanı ise yüzleridir. Güzel saçları vardır. Parlak ve belirgin göz yapısına sahiptirler. Çenesi ve burun yapısı keskin hatlara sahiptir. Küçük ağız yapısına sahiptirler. Çekici yürüyüş stiline sahiptirler. Hatta yürüyüşleri ile insanları duraklatabilirler. Zarif görünüme sahip olan Başakları kolları ve bacakları da bu anlamda destekler. Giyim konusunda iyi olduklarını söylemek gerekir. Genellikle çiçek desenli kıyafetleri tercih ederler. Renk olarak ise denizci mavisi en beğendikleri arasındadır.

Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Başak Burcu Kadını: Başak burcu kadını öncelikle tüm sorumluluğunun farkında olan bir kadındır. Oldukça hırslı bir yapıya sahiptir ve bu nedenle pes etmek nedir bilmez. Detaylar ile aşırı ilgilidir, her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmek, araştırmak ister. İdealist bir kadındır. Kişilik olarak nazik ve son derece hassas yapıya sahiptir.

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını aşırı derece titizdir ve bu titizlikleri neredeyse hastalık düzeyindedir. En ufak detay bile onlar için çok önemlidir. Ev hayatına düşkündür ve bu nedenle fazla dışarıda bulunmak istemez. Evde bulunmak, ailesi ile vakit geçirmek onlar için çok önemlidir. Evli ve çocuk sahibi olan Başak burcu kadınları, çocuklarına vakit ayırmaktan büyük zevk alır.

Başak burcu kadını hoş bir mizaca sahiptir ve bu nedenle arkadaşları tarafından en çok beğenilen kişidir. Arkadaş çevresi oldukça geniştir. Sevilen ve aranılan bir kadın olsalar da arkadaşlarını dikkatli seçerler. Mizah anlayışının da gerçekten üst seviyede olduğunu söylemek gerekir.

Başak burcu kadını çalışmayı sever ve bu konuda asla şikayet etmez. Çok azimli olduklarını takdir etmek gerekir. İstedikleri, arzuladıkları başarıya ulaşmak için durmadan çalışırlar. Çok çaba gösterirler. Pratik zekaya sahiptir ve karşılarına çıkan sorunlara kısa süre içerisinde çözüm üretebilirler.

Başak kadını oldukça zekidir ve sorunları kendilerine uygun görünen en mantıklı şekilde çözme ihtiyacı içerisindedir. Merhametli ve adaletli bir kadındır. Her zaman mükemmeli arayan yanları vardır. Bu isteklerini hayatlarının her alanına yansımıştır. Hayatını kontrol etmek ister ve bu durum kendisine güven verir.

Başak Burcu Kadını alıngan bir yapıya sahiptir. En ufak olumsuzluk karşısında kırılabilir ve incinebilir. Bir kişiye darıldığında kolayca affetmez. Ancak kin tutan yapıya sahip olduklarını söylemek mümkün değildir. Yine de kendisine yapılan olumsuzlukları kolayca unutamazlar.

Bir insan kolaylıkla Başak burcu kadınının güvenini kazanamaz. Her zaman mesafeli davranır. Sert davranışlar ile ona yaklaşan insanlar kolay kolay güvenini kazanamaz. Yalandan hoşlanmaz ve bu nedenle onunla arkadaş olmayan bir kişi dürüst olmaya özen göstermelidir. Çünkü kendisi sırlardan ve gizemli yapıdan hoşlanmaz.

Başak Burcu Kadınının paraya fazla önem verdiği söylenemez ancak maddi olarak güçlü olmak ister. Bu gücün hayatında güven sağlayacağını iyi bilir. İsteklerini ve rahat yaşamı karşılayacak şeyin para olduğunun farkındadır ve ona ulaşmak için gerekli olan çabayı göstermekten yanadır.

Başak Burcu Kadını Aşk

Başak Burcu Kadını Aşk

Başak burcu kadını aşk hayatında kolayca elde edilen bir tip değildir. Her şeyden önce zaten onun güvenini kazanmak hiçte kolay değildir. Kendinin çapkın olduğunu düşünen birçok erkek, Başak burcu kadınına yaklaştığında tam anlamıyla bir duvar ile karşılaşır.

Başak burcu kadını aşk hayatında sadık ve dürüst bir karaktere sahiptir. Yalandan ve gizlilikten hoşlanmaz. Yaşadıkların aşkın da ölçülü olmasını ister. Hayatının her alanında olduğu gibi burada da aşırılıktan hoşlanmaz. Aşık oldukları zaman aşırı kıskanç olabilirler. Sevdiğini asla ama asla paylaşamaz ve aldatılırsa affetmez.

Başak burcu kadınının olumlu özellikleri

Başak burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı ise titiz olmasıdır. Yardıma her zaman hazırdır, ellerinden geleni yapmak isterler. Kibar ve alçakgönüllüdür. Pratik olmasını iyi bilir, son derece güvenilir ve sevecen bir karaktere sahiptir. Duyarlı, dikkatli ve dürüsttür.

Başak burcu kadınının olumsuz özellikleri

Başak burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; gergin ve fazla mantıklı hareket etmesi en dikkat çekici olanıdır. Her zaman endişeli davranır, dalgın ve sinsidir. Aşırı derecede tutucu, takıntılı ve zorluk çıkaran yapısı vardır. Geleneklerini aşırı derecede bağlıdır ve genellikle yenilikten hoşlanmaz.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

Başak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Başak burcu kadını özellikle dürüst ve olduğu gibi davranan erkeklerden hoşlanır. Sabırsız erkeklerden hoşlanmaz. Özellikle kendisine tahammül edecek, yaptıklarına tahammül edebilen erkeklerden hoşlanır. Kendisine en ufak şekilde saygısızlık etmeyen erkeklerden hoşlanır. Başak burcu kadını eleştiride bulunmaktan hoşlanır ve bu nedenle onun eleştirilerine karşı çıkmayan, bunu sorun haline getirmeyen erkeklerden daha fazla hoşlanırlar.

Nasıl etkilenir?

Başak Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Başak burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle temiz ve titiz olmaya dikkat edin. Bunların aksi özellikler taşıyor ve titizliğe fazla önem vermiyorsanız hiç şansınız yok demektir. Çocukça değil, olgun davranmaya dikkat edin. Nazik olun ve saygılı davranın. Kavgacı olmayın ve maço davranışlar sergilememeye özen gösterin. Tüm bunları uyguladığınız sürece Başak burcu kadınını etkileme konusunda başarılı olabilirsiniz.

Nelerden hoşlanır?

Başak burcu kadını özellikle temizlik ve titizlik olan her şey ile ilgilenmekten hoşlanır. İnsanları eleştirmekten hoşlanır. Arkadaşları ile birlikte vakit geçirmekten, onlarla paylaşımlarda bulunmaktan hoşlanır. Kaliteden hoşlanır, iyi olana sahip olmak ister. Eğlenmekten hoşlanır. Ailesi ile birlikte vakit geçirmekten hoşlanır.

Hediye seçimi

Başak burcu kadınına hediye almak istiyorsanız biraz pahalı hediyeler seçebilirsiniz. Çalışan Başak burcu kadınına ofisinde kullanacağı aksesuarlar alabilirsiniz. Onu teknolojik aletler alarak aşırı derecede mutlu edebilirsiniz. Spor yapmayı seven Başak kadınına spor salonunda aylık ya da yıllık üyelik hediye edebilirsiniz. Güzel bir ceket ya da elbise alabilirsiniz. Ancak renklerde özellikle laciveti seçmeye özen gösterin.

Başak burcu Kadını. Başak burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.