Başak Burcu Günlük Fal

23 Ekim 2014 Perşembe Başak Burcu Günlük Fal:

Başak Burcu Günlük Fal Hürriyet

Plan veya programlarınızda yapılması gereken uyarlama ya da düzenlemeleri fark edebilir veya bu tür işler için uygun kişileri bulabilirsiniz(bira aydan bir yıla kadar olan süre içinde). Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs’ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün’ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdan http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyor linkinden okuyabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün iletişim konularında dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle başkalarından destek sağlamaya yönelik görüşmelerinizde diplomatik bir dil kullanmaya özen gösterin. Para konularında olumlu bir hareketlilik gözüküyor. Bazı yatırımlarınıza dair gelirleriniz olabilir. Teknolojik araç gereçler için harcamalarda bulunabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Fal Sabah

Geçmişinizle ilgili olaylarda siz haksızdınız. Bunu şimdi daha iyi anlayabiliyor, daha farklı bakıyorsunuz. Duygularınızı ifade ederken titiz davranıyor ve karşınızdaki kişi tarafından yanlış algılanıyorsunuz. Bugün, İş yaşantınızda kazandığınız başarılar sizi tatmin etmiyor. Daha fazla zafere ihtiyacınız iş yaşantınızda kazandığınız başarılar sizi tatmin etmiyor.

Başak Burcu Günlük Fal Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Günlük Fal Vatan

Bir eğitime başlamak, seyahat planları yapmak, araştırma, inceleme yapmak, bilgiyi ve samimiyetleri derinleştirmek için elverişli olacak önümüzdeki günler. Kardeşinizle bir arada geçireceğiniz zaman da kıymetli olacak. Başak Burcu

Başak Burcu Günlük Fal Takvim

HAYATINIZA yeni bir bakış açısı getirmenin tam zamanı. Eski hesaplarınızı kenara koyun ve yepyeni biri olarak yaşamınıza devam edin.

Başak burcu günlük fal. 23 Ekim 2014 Perşembe Başak burcunun günlük falı.
23 Ekim 2014 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumları:

20 - 26 Ekim Haftası: Tarot kartlarınız: Ay - Güç - Adalet İyi davranışlarınız etrafınızdakiler tarafından takdir edilecek ve maddi olarak mükâfatlandırılacak...

20 - 26 Ekim: Bu dönemde maddi konular, birikimleriniz, harcamalarınız daha çok vurgulanırken, sahip olduğunuz yetenekleri harekete geçirmeye bakın. İşinize ait gelişmeler, ö...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!