Başak Burcu Günlük Fal

2 Mart 2015 Pazartesi Başak Burcu Günlük Fal:

Başak Burcu Günlük Fal Hürriyet

Önemli konularda kesin kararlar almadan veya belli sonuçlar çıkartmadan önce 4 - 5 gün beklemenizde ve daha şüpheci olmanızda fayda var. Kendi kendinize soracağınız soruların ve yakalayacağınız detayların faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay’ın Güneş ve Neptün’le olumlu, Pluto, Mars ve Venüs’le olumsuz açıları söz konusu. Günün belli saatlerinde tartışmalı ortamlar, tehditkar veya kırıcı kişiler söz konusu olabilir. Kendimizi yeterince özgür hissetmeyebiliriz. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailemiz, evimiz veya yurdumuzla ilgili konularda hassaslaşabiliriz. Görüşmeleri daha olumlu diyaloglar kurulabilecek sabah ve öğle saatleri arasına almakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, gelişmeler baskı altında hissetmemize sebep olabilir. Yapıcı ve uzlaşmacı olmaya çalışmamız ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay, (ufak da olsa)Mart ayında meydana gelecek Uranüs Pluto arasındaki sert açıyı da tetikleyebilir(aslında on gündür hissediyoruz). Ani ve beklenmedik gelişmeler plan değişikliği gerektirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün akıl ve duygu arasında daha iyi bir denge kurabilirsiniz. Bu dönemde son üç aydır gündeme gelen koşullar iyice öne çıkıyor.

Başak Burcu Günlük Fal Sabah

Motivasyon gücünüz oldukça yerinde. Taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkileriniz de yansıtıyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak Çevrenizde yaşadığınız değişimler konusunda bir çok aktivite ilginizi çekecektir.

Başak Burcu Günlük Fal Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Günlük Fal Vatan

İş planlarınızı, rutinlerinizi, günlük işleyişinizi gözden geçirmek adına yüksek bir motivasyonunuz var bugünlerde. Bazı yenilikler bir miktar harcama gerektirebilir. Yaşamınızı daha kolay ve pratik hale getirme fırsatı bu. Başak Burcu

Başak Burcu Günlük Fal Takvim

Başak burcu günlük fal. 2 Mart 2015 Pazartesi Başak burcunun günlük falı.
2 Mart 2015 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumları:

2 - 8 Mart Haftası: Başak Burcu haftalık burç yorumu güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin....

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!