Başak Burcu Günlük Fal

8 Aralık 2016 Perşembe Başak Burcu Günlük Fal:

Başak Burcu Günlük Fal Hürriyet

Diğerlerinin isteklerine veya baskılarına boyun eğmeniz durumunda, eviniz veya ailenizle ilgili konularda ya da önemli ilişki veya iş birliklerinizde sorunlar yaşanabilir. Daha politik olmalı, duruşunuzu netleştirmeli, ama çok da taviz vermemelisiniz.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Değişim ve dönüşüm ön plana çıkıyor! Değişiklik ve yenilik yapmak arzusu ya da ihtiyacı artıyor. Beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir.
Sevdiklerimiz veya ait olduğumuz topluluk için en iyisi ne ise o kararı almaya çaba göstermeliyiz. Hassas olduğumuz konular belirginleşebilir.
Maddi başlıklı konularda aşırı harcamalardan veya gereksiz risklerden kaçınılmalı. Görev ve sorumlulukların ihmal edilmesi sorunlara neden olabilir. Daha ciddi ve mantıkla çalışılması gerekiyor.
Bugün Kova burcuna geçen Venüs eski işlerin tamamlanıp biraz dinlenme zamanı geldiğini gösteriyor. Önümüzdeki üç haftalık süreçte sosyal hayatımıza veya ilişkilere ya da hayallerimizi gerçekleştirmek için kendimize daha fazla zaman ayırmak isteyebiliriz. Farklı yönlerimizi ortaya çıkartabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Günlük Fal Milliyet

Günlük burç: Sabah eşinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uyum göstermeniz gereken bir gündesiniz. Duygusal yönden rahatlamış olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda konular daha sıkışabilir. Ortaklı konular sizi zorlayabilir. Endişe duyduğunuz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sakin kalmanızda fayda var.

Başak Burcu Günlük Fal Sabah

İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay bir işi değil. İşinizle ilgili kuruntularınızın nedeni, içsel güvensizliğinizden kaynaklanıyor. Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gereken bir gün içindesiniz. Hata yapmamaya çalışın.

Başak Burcu Günlük Fal Sözcü

Arkadaş çevreniz ve dahil olduğunuz topluluklarla ilgili empati yeteneğinizin yüksek olmasından dolayı sosyal ilişkilerinizde sevginizi rahatlıkla gösterebilir, huzurlu ortamlar yaratabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Fal Vatan

Başak Burcu

Başak Burcu Günlük Fal Takvim

Kartınız Su... Bazı tecrübeleriniz artık sizi feraha kavuşturacak. Kötü günleri aşmış görünüyorsunuz. Daha fazla düşünmeniz için sebep yok.

Başak burcu günlük fal. 8 Aralık 2016 Perşembe Başak burcunun günlük falı.
8 Aralık 2016 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumları:

5 - 11 Aralık Haftası: Tarot kartlarınız: Ölüm - Günes - Ermis Israfa dikkat edin çünkü ihtiyacinizdan fazlasini harcamaya yatkin olacaksiniz. Is: Isiniz kusur...

5 - 11 Aralık: Bu hafta çalışma ve iş ortamınızdaki ilişkilere, iş hayatının getirdiği değişikliklere uyum göstermek gerekiyor olabilir. Aynı zamanda ortaya çıkan stresler yüz...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!